O Firmie

Firma Packservice Ltd. rozpoczęła działalność gospodarczą 1 października 1993 roku i była  w tym czasie pierwszym w Polsce producentem jednowarstwowych folii polipropylenowych   i polietylenowych, wykonywanych metodą wylewu tzw. „CAST”.

Opierając się na własnych doświadczeniach oraz korzystając z pomocy niezależnych instytutów badawczych i laboratoriów ciągle doskonalimy technologię produkcji. Firma oferuje  również szereg innych folii  krajowych  i importowanych.

Produkowane folie i opakowania foliowe mają szerokie zastosowanie w przemyśle spożywczym, lekkim i papierniczym. 

Stały rozwój firmy, monitorowanie rynku i dbałość o jakość produkowanych wyrobów wpływa pozytywnie na naszą pozycję na rynku, dlatego też firma PACKSERVICE Ltd. należy do liderów na rynku producentów folii i  opakowań foliowych. 

Dzięki zakupionej maszynie fleksograficznej W RAMACH REGIONALNEGO PROGRAMU OPERACYJNEGO WOJEWÓDZTWA ŁÓDZKIEGO NA LATA 2007 – 2013 OŚ PRIORYTETOWA III: GOSPODARKA, INNOWACYJNOŚĆ, PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ DZIAŁANIE III.2: PODNOSZENIE INNOWACYJNOŚCI I KONKURENCYJNOŚCI PRZEDSIĘBIORSTW, TYTUŁ PROJEKTU " Zwiększenie konkurencyjności firmy Packservice Ltd.poprzez zakup innowacyjnej maszyny do produkcji opakowań oraz maszyny fleksograficznej" firma PACKSERVICE LTD  ma możliwość produkcji folii i opakowań z nadrukami w technologii CMYK do 8 kolorów.  ZAPRASZAMY DO SKLz

 

Firma Packservice Ltd w związku z nabyciem maszyny typu wicket W RAMACH REGIONALNEGO PROGRAMU OPERACYJNEGO WOJEWÓDZTWA ŁÓDZKIEGO NA LATA 2007 – 2013 OŚ PRIORYTETOWA III: GOSPODARKA, INNOWACYJNOŚĆ, PRZEDSIĘBIORCZOŚĆDZIAŁANIE III.2: PODNOSZENIE INNOWACYJNOŚCI I KONKURENCYJNOŚCI PRZEDSIĘBIORSTW, TYTUŁ PROJEKTU " Zwiększenie konkurencyjności firmy PACKSERVICE LTD poprzez zakup innowacyjnej maszyny do produkcji opakowań oraz maszyny fleksograficznej" ma możliwość produkcji opakowań z zaokrąglonym dnem.

ZAPRASZAMY DO SKŁADANIA ZAPYTAŃ.